Nakupujte o 25 % levněji

Stačí vám registrace v klubu dōTERRA.

Často se uvádí, že registrací do klubu dōTERRA získáte slevu ve výši 25 %. Dostáváte ale i spoustu dalších výhod. Když si do 15. dne v měsíci uděláte objednávku na 125 PV, dostanete k ní také olej měsíce zdarma. Tento olej má obvykle hodnotu kolem 20 €, avšak někdy i vyšší. Každý měsíc dostáváte slevu 10 % na vybraný produkt. Může si koupit výhodné balíčky i limitované edice olejů. Několikrát do roka můžete také využít nabídky Buy one – get one (BOGO, tedy kup jeden a druhý dostaneš zdarma) na vybrané produkty. Každý měsíc můžete výhodně nakupovat, ale zda to uděláte, je zcela na vás. 

Registrací v klubu TERRA se k ničemu nezavazujete.

Získejte produkty zdarma za body PV

PV je zkratka pro personal volume, neboli osobní objem. V e-shopu dōTERRA najdete u každého produktu jeho hodnotu v příslušné měně, ale také jeho hodnotu v PV. PV často přibližně odpovídá ceně výrobku v Eurech, ale není tomu tak vždy. Tak například Frankincense stojí s registrací 72,50 €, a jeho hodnota v PV je 75. Když k němu přidáte Roman Chamomile, který stojí 56,25 € a má hodnotu 50 PV, jste na 125 PV. Za objednávku tak zaplatíte 128,75 € a pokud ji odešlete prostřednictvím tzv. LRP formuláře do 15. dne v měsíci, dostanete olej měsíce zdarma.

Objem bodů PV, které získáváte nazpátek, se postupně navyšuje s každou vaší objednávkou. Po 12 objednávkách se začne na váš účet přičítat maximální hodnota bodů: 30 % z PV hodnoty každé vaší objednávky.

Co získáváte dál?

Představte si tedy, že se nám na účet vrací 30 % PV. To znamená, že z výše uvedené objednávky se mi na účet vrátí 37,5 PV. Takže až si budete dělat objednávku na další měsíc, můžete si za získané body objednat Whisper (27 PV, 26 €) a zaplatit za něj jenom body. 

Když si to tedy shrneme, tak v případě naší objednávky zaplatíte velkoobchodní cenu 128,75 € (za Frankincense a Roman Chamomile), ale navíc dostanete olej měsíce (v našem případě Cypress) a příští měsíc za body, které mají dohromady hodnotu přibližně dalších 50 €.

No a když se rozhodnete, že se stanete Wellness advokátem a začnete budovat svoji vlastní strukturu, můžete v rámci systému dōTERRA začít generovat skutečný příjem. Pokud máte zájem o tuto variantu, ozvěte se nám, protože přesně vás hledáme!

Pokud je na vás systém moc složitý, a slevy vás nijak zvlášť nezajímají, máme pro vás náš e-shop!

© Essential Lab 2021

Chci objednat